Muncitor manual. Munca atractiva in Znojmo.

Angajam muncitori necalificati pentru productie manuala cutii conserve. Oferim salariu atractiv, 3 schimburi, cazare in apropierea locului de munca, posibilitatea acordarii de avansuri.

Náplň práce:

  • producerea cutiilor pentru conserve
  • sortare, pregatire cutii
  • control calitate

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • dorinta si posibilitatea de a lucra in 3 schimburi
  • capacitatea de a lucra cu instrumente standard
  • dexteritate manuala
  • cazier judiciar curat
  • independenta, fiabilitate

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • loc de munca in Znojmo
  • munca pe termen lung, contact de munca (asigurare medicala si sociala)
  • strainilor, care sunt in cautarea unui loc de munca in Republica Ceha, oferim suport complet pentru perfectarea vizei de munca si a permisului de munca
  • munca usoara
  • termin de start - imediat sau de comun accord

Mzda, finanční podmínky:

  • salariu atractiv, corespunzator functiei
  • oferim cazare
  • posibilitatea acordarii de avansuri

Pracovní doba:

  • munca in schimburi
  • posibilitatea orelor suplimentare
Prin trimiterea CV-ul, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal si pastrarea lor intr-o baza de date cu scopul de a obtine un loc de munca, in conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificata. Acest acord este valabil pina la o notificare ulterioara. In acelasi timp, se recunoaste ca datele cu caracter personal continute in CV-ul sunt adevarate si corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Locul de muncă:

Znojmo