Un angajat de prelucrare a metalelor - strungar

La institutul de asigurare tehnică a Ministerului apărării al republicii Cehe, vom lua unui candidat la funcția de: Lucrător în prelucrarea metalelor - strungar. Locul de muncă -Vyskov – Pivdenomoravschii crai. Experiență minimă de 3 ani. Oferim loc de muncă stabil prin contract (HPP). Cazare cu o bună accesibilitate la locul de munca - oferim gratuit. Demnă plata a muncii. Job-ul este potrivit pentru cetățenii străini cu domiciliul permanent în republica Cehă și cetățenilor UE. Începerea muncipii pe poziția de Lucrător în prelucrarea metalelor - strungar opțional imediat sau de comun acord.

Náplň práce:

  • punerea în funcțiune și întreținere a unui strung CNC
  • fabricarea pieselor pentru automobile pentru ministerul apărării al republicii Cehe
  • citirea planurilor și lucrul cu documentația tehnică
  • executarea lucrărilor simple de reparație
  • control calitate piese fabricate
  • servicii de strunjire a metalelor, menținerea stării de funcționare a echipamentului respectiv

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • o educație corespunzătoare
  • experiență pe o poziție similară min 3 ani
  • abilitatea de a lucra cu documentația tehnică
  • abilitati de funcționare manual, precizie, responsabilitate

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • activitate permanentă în companie stabilă în Cehia
  • locul de muncă - Vyškov - Jihomoravský kraj
  • nivel de salarizare corespunzător
  • cazare oferim gratuit
  • oferim, de asemenea, confirmarea cu privire la asigurarea cu spațiu locativ, care este necesar pentru perfectarea permisului de ședere provizorie străinilor, solicitanții de locuri de muncă în Praga, sau de locuri de muncă în Cehia, și cetățeni din țările UE
  • a ajunge la locul de muncă este posibil, imediat după interviu sau de comun acord

Mzda, finanční podmínky:

  • nivelul de salarizare corespunzător
  • cazare oferă și plătește angajatorul

Pracovní doba:

  • de la 7:00 la 15:00. Luni - Vineri
Prin trimiterea CV-ul, sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal și păstrarea lor într-o bază de date cu scopul de a obține un loc de muncă, în conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 cum a fost modificată. Acest acord este valabil până la o notificare ulterioară. În același timp, se recunoaște că datele cu caracter personal conținute în CV-ul sunt adevărate și corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Educație:

Střední odborné učiliště – maturitní vysvědčení

Experiența de muncă:

3 roky

Plat:

130 Kč

Locul de muncă:

Vyškov

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

workintense.praha6