Un angajat de prelucrare a metalelor - frezor

În institutul de asigurare tehnică a Ministerului apărării al republicii Cehe, vom lua unui candidat la funcția de: Angajat de prelucrare a metalelor - frezor. Locul de muncă - Vyškov - Jihomoravský kraj. Experienţă de 3 ani. Cazare într-o bună accesibilitate la locul de munca - oferim gratuit. Plată demnă a muncii. Job-ul este potrivit pentru cetățenii străini cu domiciliul permanent în republica Cehă și cetățenilor UE. Începerea lucrului pe poziția de Lucrător în prelucrarea metalelor - frezor opțional imediat sau de comun acord.

Náplň práce:

  • frezare și șlefuire clasică de frezat metale, conform desene
  • lectură și de lucru cu documentația tehnică
  • controlul de calitate de piese fabricate
  • întreținerea corespunzătoare a echipamentelor și mentenaţa
  • frezat mașini-unelte și alte echipamente

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • educație și calificare corespunzătoare funcției respective
  • experiență de lucru cu clasic frezare și şlefuire min 3 ani
  • cunoașterea documentației tehnice
  • abilitati funcționare manuală, precizie, responsabilitate

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • activitate permanentă în companie stabilă în republica Cehă
  • locul de muncă - Vyškov - Jihomoravský kraj
  • nivelul de salarizare corespunzător
  • cazare oferim gratuit
  • oferim, de asemenea, confirmarea cu privire la asigurarea cu spațiu locativ, care este necesar pentru perfectarea permisului de ședere provizorie străinilor, solicitanții de locuri de muncă în Praga, sau de locuri de muncă în Cehia, și cetățeni din țările UE
  • începerea muncii este posibil, imediat după interviu sau de comun acord

Mzda, finanční podmínky:

  • nivel de salarizare corespunzător
  • cazare oferă și plătește angajatorul

Pracovní doba:

  • de la 7:00 la 15:00 oră. Luni - Vineri

Možnosti dojezdu do ČR a místa výkonu práce z místa trvalého pobytu:

  • Oferim servicii de la partenerii noştri de-conducători auto care ce efectuează curse regulate de pasageri în republica Cehă:
    +38 097 303 44 52 - Stepan,
    +38 067 970 25 17 - Viktor
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в особистій базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Сб, з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування з вашої сторони. Відправляючи резюме ви визнаєте достовірність і точність наданої Вами інформації.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Educație:

Odborné učiliště – výuční list

Experiența de muncă:

3 roky

Plat:

130 Kč

Locul de muncă:

Vyškov

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

workintense.praha6