Lacatus. Munca in Třebíč. Munca pe termen lung

Angaiam lacatusi calificati in productia si prelucrarea metalului. Oferim salariu atractiv, 3 schimburi, cazare, munca pe termen lung. Inceput imediat.

Náplň práce:

  • prelucrarea otelului;otel inoxidabil si foi de aluminiu (taiere, depunere, rectificare etc.)
  • repararea si instalarea produselor
  • ingrijire si intretinere a masinilor
  • munca in functie de desene
  • respectarea normelor de siguranta prescrise si a procedurile tehnologice

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • studii tehnice, inginerie (certificat de calificare in domeniu)
  • cunostinte de baza desene tehnice
  • dexteritate manuala
  • independenta, fiabilitate, flexibilitate
  • experienta lacatus - avantaj
  • corectitudine, seriozitate
  •  bune abilitati de comunicare personala si abilitati organizatorice
  •  capacitatea de a lucra in echipa

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • oferim imbracaminte de munca
  • munca pe termen lung
  • contract de munca
  • experienta in cadrul unei echipe formate din experti in domeniu
  • posibilitatea de evolutie profesionala
  • locul de munca: Třebíč

Mzda, finanční podmínky:

  • salariu atractiv
  • contract de munca min. 1 an cu posibilitatea de prelungire (asigurare medicala si sociala)
  • cazare in apropierea locului de munca
  • termin de start lacatus- imediat

Pracovní doba:

  • 3 schimburi
  • posibilitatea orelor  suplimentare

Prin trimiterea CV-ul, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal si pastrarea lor intr-o baza de date cu scopul de a obtine un loc de munca, in conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificata. Acest acord este valabil pina la o notificare ulterioara. In acelasi timp, se recunoaste ca datele cu caracter personal continute in CV-ul sunt adevarate si corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Educație:

Odborné učiliště – výuční list

Locul de muncă:

Třebíč