Sudor (metoda MIG/MAG/TIG). Institutul de asigurare tehnica al Ministerului apararii din Republica Ceha. Munca in Výškov

Angajam sudori MIG / MAG / TIG. Salariu lunar 28 000 - 30 000 CZK. Oferim cazare, avansuri. Posibilitatea orelor suplimentare

Náplň práce:

  • pregatirea si efectuarea lucrarilor de sudura
  • lucrul cu documentatia tehnica
  • finala resurfacing rostului de sudare
  • lucrari de sudare si reparatia tehnicii militare
  • control si de intretinere a instrumentelor, de sudare a aparatelor si echipamentelor respective
  • efectuarea de mici reparatii

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • scoala medie/studii de specialitate
  • experienta pe o pozitie similara min 3 ani
  • un act de sudor
  • abilitatea de a lucra cu documentatia tehnica
  • cunoasterea schemelor și a desenelor
  • MIG / MAG conform EN 135 (certificare)
  • TIG - experienta sudura aluminiu - avantaj

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • loc de munca stabil, pe termen lung
  • locul de muncă - Vyškov
  • nivelul de salarizare corespunzator
  • capacitatea de a asigura cu spatiu locativ
  • oferim, de asemenea, confirmarea cu privire la asigurarea cu spatiu locativ, care este necesar pentru perfectarea permisului de sedere provizorie strainilor, solicitantii de locuri de munca în Cehia, si pentru cetatenii din tarile UE
  • start imediat sau de comun acord

Mzda, finanční podmínky:

  • se plateste 125 CZK/ora
  • salariu lunar 28000-30-000 CZK
  • se ofera cazare (celor ce au cazare adaos 10kč.)
  • avans in fiecare saptamina dupa 5 zile de munca
  • pachet social
  • posibilitatea orelor suplimentare

Pracovní doba:

  • luni-vineri de la 7:00 la 15:00 (1 schimb)
Prin trimiterea CV-ul, sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal și păstrarea lor într-o bază de date cu scopul de a obține un loc de muncă, în conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 cum a fost modificată. Acest acord este valabil până la o notificare ulterioară. În același timp, se recunoaște că datele cu caracter personal conținute în CV-ul sunt adevărate și corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Educație:

Odborné učiliště – výuční list

Experiența de muncă:

3 roky

Locul de muncă:

Vyškov

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

workintense.praha6