Sudor metoda de sudare manuala

La turnatorie tradițională cehă ce este specializata in producerea de aluminiu și aliaje de fier căutăm personal cu experiență de lucru în funcția de: Sudor (sudura manuală cu modalitate de contact). Locul de muncă - m. Týnec nad Sázavou, Seredniceschii crai. Oferim loc de muncă stabil, posibilitatea de a lucra după terminarea perioadei de probă, conform contractului. Posibilitatea de a primi avansuri, asiguram gratuit cazare. Salariul mediu 25 000- 27 000 coroane. Începerea muncii în funcția de Sudor metoda de sudare manuala opțional imediat sau de comun acord. Străinilor, care sunt în căutarea unui loc de muncă în Praga, sau de locuri de muncă în republica Cehă, acordăm ajutor să perfecteze viză de muncă și un permis de muncă.

Náplň práce:

  • lucrări de sudare în conformitate cu cerințele conducătorului
  • șlefuire și răzuire fabricate detalii
  • lucrul cu documentația tehnică

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • buletinul de sudor manual și o experiență de muncă de cel puțin 1 an
  • cunoașterea documentației tehnice
  • cunoașterea limbii cehe este necesar pentru a citi documentația tehnică
  • agilitate, diligență
  • disponibilitatea de a lucra în schimburi

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • posibilitatea de a lucra după terminarea perioadei de probă, conform contractului (HPP)
  • loc de muncă stabil în Cehia
  • locul de muncă - m. Týnec nad Sázavou, Seredniceschii crai
  • oferim, de asemenea, confirmarea cu privire la asigurarea cu spațiu locativ, care este necesar pentru perfectarea permisului de ședere provizorie străinilor, solicitanții de locuri de muncă în Praga, sau de locuri de muncă în Cehia, și cetățeni din țările UE
  • străinii, care sunt în căutarea unui loc de muncă în republica Cehă, ii vom ajuta să perfecteze permisiunile necesare pentru muncă
  • începerea lucrului este posibil imediat

Mzda, finanční podmínky:

  • nivel de salarizare corespunzător - în funcție de experiență
  • salariul mediu 25 000 - 27 000 czk pe lună
  • posibilitatea de a primi avansuri
  • cazare gratis

  • lucrul în două schimburi (de zi, de noapte schimburi): 06:00-18:00/18:00-06:00
Prin trimiterea CV-ul, sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal și păstrarea lor într-o bază de date cu scopul de a obține un loc de muncă, în conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificată. Acest acord este valabil până la o notificare ulterioară. În același timp, se recunoaște că datele cu caracter personal conținute în CV-ul sunt adevărate și corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Educație:

Odborné učiliště – výuční list

Experiența de muncă:

1 rok

Plat:

100 Kč

Locul de muncă:

Středočeský kraj

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

workintense.praha6