Personal curatenie. Munca in Milovice. 50km. de la Praga

Angajam personal curatenie in Milovice 50km. de la Praga. Oferim cazare, un singur schimb cu posibilitatea de ore suplimentar. Inceput imediat sau de comun accord.

Náplň práce:

  • curatenie supermarket-uri, birouri, case, masini si complexe industriale (maturat, aspirat, spalat, sters praf, dezinfectat)
  • lucru manual

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • experienta  in domeniu min. un an
  • persoana serioasa, responsabila, atenta la detalii, ordonata, rapida si meticuloasa
  • persoana cu aspect ingrijit, punctuala si sociabila, capabila de lucru individual si in echipa
  • dexteritate manuala si rezistenta fizica
  • flexibilitatea timpului

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • loc de munca in Milovice, 50km. de la Praga
  • termin de start - negociabil
  • contract de munca
  • munca stabila

Mzda, finanční podmínky:

  • salariu de la 70 CZK / ora
  • cazare in apropierea locului de munca
  • posibilitatea acordarii de avansuri

Pracovní doba:

  • 8ore/zi
  • posibilitatea orelor suplimentare
Prin trimiterea CV-ul, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal si pastrarea lor intr-o baza de date cu scopul de a obtine un loc de munca, in conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificata. Acest acord este valabil pina la o notificare ulterioara. In acelasi timp, se recunoaste ca datele cu caracter personal continute in CV-ul sunt adevarate si corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Locul de muncă:

Středočeský kraj