Sofer stivuitor. LKY Logistics. Brasov Ghimbav

Angajam Sofer stivuitor. Salariu 500euro/luna. Posibilitatea de cazare. Colaborare pe termen lung cu contract de munca. Start imediat.

Náplň práce:

  • operatiuni de manipulare a marfii: expedierea, transportarea , incarcarea si descarcarea marfurilor cu ajutorul stivuitorului cu catarg retractabil
  • pregatirea comenzilor
  • sarcini in conformitate cu instructiunile administratorului
  • reparatia curenta a vehiculului
  • respectarea stricta a normelor de siguranta la incarcarea si descarcarea marfurilor

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • studii medii
  • permis de conducere Stivuitor  valabil
  • experienta pe Stivuitor min. 1 an
  • respectarea normelor de siguranta si a procedurile tehnologice prescrise
  • lipsa de antecedente penale
  • responsabilitate, fiabilitate, punctualitate
  • disponibilitatea de a lucra în schimburi
  • cunoasterea limbii cehe-AVANTAJ

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • contract de angajare
  • companie stabila LKY Logistics
  • colaborare pe termen lung
  • 2 schimburi (zi/noapte)
  • posibilitatea de cazare
  • salariu aproximativ  500euro/luna
  • locul de munca: Brasov Ghimbav
  • start Sofer stivuitor imediat

Pracovní doba:

  •  luni – vineri
Prin trimiterea CV-ul, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal si pastrarea lor intr-o baza de date cu scopul de a obtine un loc de munca, in conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificata. Acest acord este valabil pina la o notificare ulterioara. In acelasi timp, se recunoaste ca datele cu caracter personal continute in CV-ul sunt adevarate si corecte..

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Telefonní číslo:

+420 724 519 870