Șofer autocar - retrak

Acceptam personal pe funcția de Conducător autocar - retrak (stivuitor) întro companie internațională de logistică. Oferim locuri de muncă în baza de semnare a acordului cu privire la activitatea de muncă, după realizări e posibil semnarea contractului de muncă. Locul de muncă - Tuchoměřice, în apropiere de Praga. Putem oferi cazare. Salariul este de 110 czk/ora. Job-ul este potrivit pentru cetățenii străini cu domiciliul permanent în republica Cehă și cetățenilor UE. Pentru muncă e nevoie de carnet medical care poate fi obţinut la trecerea controlului medical. Începerea muncii pe poziția de Conducător autocar - retrak - imediat sau de comun acord.

Náplň práce:

  • transportul de mărfuri
  • manipulare
  • plasarea mărfurilor cu ajutorul autocarului pe raft o înălțime de până la 12 metri
  • lucrul cu scanerul
  • livrare și mutarea paleti cu ajutorul retrak conform locurilor de muncă
  • îndeplinirea sarcinilor managerului

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • studii medii
  • actual permis de conducere la autocar - retrak (stivuitor) și o experiență de cel puțin 2 ani - o condiție necesară
  • abilitatea de a lucra cu scanerul
  • lipsa de antecedente penale
  • actual carnet medical
  • responsabilitate, fiabilitate, punctualitate
  • disponibilitatea de a lucra în schimburi

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • formare în primele 4 zile
  • loc de muncă stabil în Cehia
  • locuri de muncă în căldură
  • locul de muncă - Tuchoměřice, Seredniceschii crai (aproximativ 22 km de Praga)
  • oferim, de asemenea, confirmarea cu privire la asigurarea cu spațiu locativ, care este necesar pentru perfectarea permisului de ședere provizorie străinilor, solicitanții de locuri de muncă în Praga, sau de locuri de muncă în Cehia, și cetățeni din țările UE

Mzda, finanční podmínky:

  • 110 czk/ora
  • Program de lucru:
  • lucrul în 3 schimburi: schimb dimineața, după-amiaza și pe timp de noapte
  • 8 ore pe zi, de luni până vineri

    8 ore pe zi, de luni până vineri
Prin trimiterea CV-ul, sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal și păstrarea lor într-o bază de date cu scopul de a obține un loc de muncă, în conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificată. Acest acord este valabil până la o notificare ulterioară. În același timp, se recunoaște că datele cu caracter personal conținute în CV-ul sunt adevărate și corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Educație:

Student střední školy

Experiența de muncă:

2 roky

Plat:

110 Kč

Locul de muncă:

Hlavní město Praha
Praha - západ

Telefonní číslo:

+420 724 519 870