Lucrător depozit/Picker Tesco - Slovacia

Un depozit de distribuție Tesco, unul dintre cei mai importanti retaileri, angajează - Pickeri. Locul de muncă Slovacia (Prešov sau Beckov). Oferim cazare, contract de muncă. Salariu 3-4 € / oră în conformitate cu standardele de performanță. Străinilor care caută de muncă în Slovacia, ajutăm să obţină autorizări necesare pentru executarea lucrului. E nevoie de carnetului medical valabil, care poate fi eliberat la examenul medical inițial. Debutul în conformitate cu acordul.

Náplň práce:

  • încărcarea și descărcarea mărfurilor dintr-un camion în zone prestabilite
  • manipularea marfurilor in functie de informatii de la scaner
  • standardele de performanță
  • lucru în încăpere rece cu temperatura de la 2°C la 12°C

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • abilitatea de a lucra cu căruciorul manual electric
  • experienţă de lucru pe poziţia Lucător depozit (piker cu scaner) Gladiator- avantaj
  • cazier judiciar curat
  • cunoașterea limbii slovace- avantaj
  • prezenţa carnetului medical valabil (este posibilă întocmirea la primul control medical)
  • stare fizică bună, vedere bună
  • gata de a lucra pe ture în încăpere rece

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • locul de muncă - Slovacia (Prešov sau Beckov)
  • instruire pe parcursul a primelor 3 zile pentru muncitori fără experienţă
  • oferim confirmare, despre asigurarea de cazare care este necesară pentru obţinerea autorizaţiei de muncă pentru străinii ce caută de muncă în Cehia şi cetăţenii ai ţărilor UE
  • străinilor care caută de muncă în Slovacia le ajutăm să obţină autorizări necesare pentru executarea lucrului
  • asigurăm susţinerea totală pentru obţinerea vizei de muncă şi autorizaţiei de muncă
  • începerea lucrului se poate face imediat sau la înţelegere

Mzda, finanční podmínky:

  • salariu 3-4 € în conformitate cu standardele de performanță
  • posibilitatea de ore suplimentare
  • oferim cazare gratuită sau posibil indemnizație de cazare

Pracovní doba:

  • 2 schimburi
  • posibilitatea de ore suplimentare, week-end
Prin trimiterea CV-ul, sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal și păstrarea lor într-o bază de date cu scopul de a obține un loc de muncă, în conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Coll. cum a fost modificată. Acest acord este valabil până la o notificare ulterioară. În același timp, se recunoaște că datele cu caracter personal conținute în CV-ul sunt adevărate și corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Educație:

Všeobecné středoškolské vzdělání

Locul de muncă:

Slovensko
Kontakt

Galerie:

Skladník/Picker - Logistické centrum Prešov.
Praxe se skenerem nebo jako picker. Logistický centrum Prešov nebo Beckov - TESCO.
Ubytování a doprava na pracoviště zdarma. Logistický centrum Prešov nebo Beckov - TESCO.