Paznic centru comercial

Vom lua la locul de muncă-bărbaţi şi femei în funcţia de Paznic de magazin sau centru comercial. Lucru în haine civile. Centrele comerciale se aleg aproape de locul de trai a lucrătorului. A incepe lucrul se poate îndată după interviu pe baza unui acord de muncă (tip contract - DPČ). Postul vacant de Paznic se potriveşte muncă ca temporară pentru studenţi şi străini cu domiciliul permanent în republica Cehă şi a cetăţenilor UE.

Náplň práce:

  • asigurarea pazei şi protecţiei de proprietate
  • respectarea corespunzătoare a normelor tehnicii securităţii
  • cooperarea în reţinerea persoanelor care au săvîrşit o infracţiune

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • vârsta minimă - 18 ani
  • pregătire fizică bună
  • lipsa antecedentelor penale
  • capacitatea de a munci individual şi în colectiv
  • responsabilitate, sigur, abilitati de comunicare, capacitatea de a lucra cu program flexibil de lucru
  • amabilitatea, politeţe, cinstit
  • experinţă de muncă în domeniu securităţii - este un avantaj

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • pe termen lung, munca în Praga şi Republica Cehă
  • lucru într-o companie stabilă
  • locul de muncă Praga, Plzeni
  • acordul cu privire la activitatea de muncă (tip contract - DPČ)
  • începerea lucrului la magazin opțional imediat sau de comun acord
  • oferim, de asemenea, confirmarea cu privire la asigurarea cu spațiu locativ, care este necesar pentru obţinerea permisului de ședere temporar a străinilor, solicitanții de locuri de muncă în Praga sau de locuri de muncă în Cehia, și cetățeni din țările UE

Mzda, finanční podmínky:

  • 75 czk/ora
  • posibilitate de ore suplimentare

Stravování:

  • posibilitatea de alimentare în cantină (alegerea din 4 feluri de mâncare)

Pracovní doba:

  • 10 - 12 ore.

Možnosti dojezdu do ČR a místa výkonu práce z místa trvalého pobytu:

  • Oferim servicii de la partenerii noştri de-conducători auto care ce efectuează curse regulate de pasageri în republica Cehă: .+38 097 303 44 52 - Stepan, +38 067 970 25 17 - Viktor.
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних і їх зберігання в персональній базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Tipul contarctului de muncă:

Contractul individual de muncă

Experiența de muncă:

Bez praxe

Plat:

75 Kč

Locul de muncă:

Hlavní město Praha
Plzeň
Kontakt
Iryna Voloshynovska

Telefonní číslo:

+420 727 969 668

Skype:

iryna.voloshynovska.workintense