Muncitor auxiliar la fabrica. Coca-Cola. Munca in Praga-Kyje

Salariu pina la 20.000 CZK./luna. Cazare gratuita. Strainilor, care sunt in cautarea unui loc de munca in Republica Ceha, oferim asistenta pentru obtinerea vizei si a autorizatiei de munca. Munca este atit pentru femei cit si pentru barbati. Inceperea muncii este posibila imediat sau de comun acord.

Náplň práce:

  • sortarea sticlelor
  • curat la locul de munca
  • ambalare si manipulare marfa

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • studii profil tehnic (operarea liniei de imbuteliere )
  • experienta in domeniu mecanic/electric/linii imbuteliere avantaj
  • diligenta si fiabilitate
  • certificat medical valabil
  • spirit organizatoric dezvoltat, sociabil si responsabil
  • cazier judiciar curat
  • aptitudini fizice bune
  • disponibilitate pentru lucrul in schimburi
  • cunosterea limbii cehe avantaj
  • respectarea normelor de siguaranta si a procedurilor tehnologice

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • munca pe termen lung in Republica Ceha
  • loc de munca stabil, acumularea de experienta intr-o companie internationala
  • contract de munca, asigurare medicala
  • cazare gratuita asigurata in apropierea locului de munca
  • oferim haine si incaltaminte pentru munca
  • locul de munca: Praga-Kyje, compania Coca-Cola
  • start pozitia Lucrator auxiliar la fabrica imediat

Mzda, finanční podmínky:

  • salariu de la 90, - CZK / ora (aproximativ 20.000 CZK)

  • 2 schimburi (posibilitatea orelor suplimentare sau munca in weekend)
Prin trimiterea CV-ul, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal si pastrarea lor intr-o baza de date cu scopul de a obtine un loc de munca, in conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificata. Acest acord este valabil pina la o notificare ulterioara. In acelasi timp, se recunoaste ca datele cu caracter personal continute in CV-ul sunt adevarate si corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă temporară

Educație:

Základní vzdělání

Experiența de muncă:

Bez praxe

Plat:

90 Kč

Locul de muncă:

Praha

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

workintense.praha6

Mapa místa výkonu práce:

Česká republika, Českobrodská 1329, 198 00 Praha