Hamal la depozit. De munca in Praga

Cautam muncitori în formă fizică bună pentru munca temporara, cu posibilitatea de colaborare pe termen lung, pe poziția de Hamal la depozit, care se află în Praga 5 - Zličín. Legături de transport public, la doar 2 stații cu autobuzul de la stația de metrou Zličín. Străinilor, care sunt în căutarea unui loc de muncă în Praga, sau de locuri de muncă în republica Cehă, oferim ajutor să perfecteze o viză de muncă și un permis de muncă. Asiguram locul de trai - gratuit. Începerea muncii este posibilă imediat după interviu sau de comun acord.

Náplň práce:

  • pregătirea și manipularea mărfurilor
  • încărcarea și descărcare a mărfurilor
  • lucrul cu incarcatura grea
  • executarea sarcinilor din partea şefului

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • minimă educație
  • aveti nevoie de o forma fizică bună
  • experienta pe un post similar – este un avantaj
  • munca grea, independența, fiabilitatea
  • agilitate în activitatea
  • capacitatea de a lucra flexibil în dependenţă de program

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • pe termen lung de lucru la Praga
  • de munca temporara, cu posibilitatea de colaborare pe termen lung
  • locul de muncă Praga 5 - Zličín (o conexiune bună de transport public)
  • lucru în baza acordului cu privire la activitatea de muncă (tip de contract DPP)
  • străinilor, care sunt în căutarea unui loc de muncă la Praga sau de locuri de muncă în Cehia, le asiguram suport complet pentru perfectarea vizei de muncă și un permis de muncă
  • oferim, de asemenea, confirmarea cu privire la asigurarea cu spațiu locativ, care este necesar pentru perfectarea permisului de ședere provizorie străinilor, solicitanții de locuri de muncă la Praga și de muncă în republica Cehă, precum și a cetățenilor statelor UE
  • nceperea muncii este posibilă imediat sau de comun acord

Mzda, finanční podmínky:

  • salariul este de 70 czk/ora
    oferim loc de cazare - gratuit, sau posibilitatea de a acoperirii parțiale a cheltuielilor suportate la cazare

Pracovní doba:

  • luni - vineri
    de la 6:00 până la 18:30

Možnosti dojezdu do ČR a místa výkonu práce z místa trvalého pobytu:

  • Oferim servicii de la partenerii noştri de-conducători auto care ce efectuează curse regulate de pasageri în republica Cehă: +38 097 303 44 52 - Stepan, +38 067 970 25 17 - Viktor
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних і їх зберігання в особистій базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă temporară

Educație:

Všeobecné středoškolské vzdělání

Experiența de muncă:

1 rok

Plat:

70 Kč

Locul de muncă:

Praha
Kontakt

Galerie:

Hamal la depozit.