Sofer motostivuitor. FM Česká. Munca in Tuchoměřice, Praga Vest

Angajam motostivuitorist (Retrak). Salariu lunar 21 000 Kč. Munca pe termen lung in Republica Ceha cu contract de munca. Cazare gratuita.

Náplň práce:

  • operatiuni de manipulare a marfii: expedierea, transportarea , incarcarea si descarcarea marfurilor cu ajutorul motostivuitorului
  • pregatirea comenzilor
  • sarcini in conformitate cu instructiunile administratorului
  • reparatia curenta a vehiculului
  • respectarea stricta a normelor de siguranta la incarcarea si descarcarea marfurilor

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • experienta min. 1 an sofer motostivuitorist
  • permis sofer motostivuitorist valabil
  • cazier judiciar curat
  • respectarea normelor de siguranta si a procedurile tehnologice prescrise
  • flexibilitate, responsabilitate, punctualitate, independenta
  • aptitudini fizice bune
  • disponibilitatea de a lucra in schimburi

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • munca pe termen lung in Republica Ceha
  • experienta in compania FM Česká
  • instruire, oportunitate de dezvoltare
  • locul de munca:Tuchoměřice – Praga Vest
  • contract de munca (asigurare medicala)
  • oferim imbracaminte si incaltaminte de lucru
  • inceputul muncii sofer motostivuitorist imediat sau dupa acord

Mzda, finanční podmínky:

  • salariu de la 110czk/ora (lunar 21 000CZK)

  • 2-3 schimburi (posibilitatea de ore suplimentare sau weekend)
Prin trimiterea CV-ul, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal si pastrarea lor intr-o baza de date cu scopul de a obtine un loc de munca, in conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificata. Acest acord este valabil pina la o notificare ulterioara. In acelasi timp, se recunoaste ca datele cu caracter personal continute in CV-ul sunt adevarate si corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contractul individual de muncă

Locul de muncă:

Praha - západ

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

workintense.praha6

Mapa místa výkonu práce:

Práce v okolí Prahy. Česká republika, Ke Špejcharu 351, 252 67 Tuchoměřice