Manipulant marfa depozit. Continental. Munca in Brandýs nad Labem

Angajam manipulant marfa in depozit. Salariu lunar pina la 24 000 Kč. Contract de munca, cazare gratuita. Munca este atit pentru femei cit si pentru barbati. Debut posibil imediat sau de comun acord.

Náplň práce:

  • pregatire si manipulare marfa
  • incarcare, descarcare
  • indeplinirea comenzilor

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • experienta  in domeniu manipulant marfa – avantaj
  • dexteritate manuala
  • disponibilitate pentru munca in schimburi
  • respectarea normelor de siguranta si a procedurile tehnologice prescrise
  • lipsa de antecedente penale
  • abilitate fizica, vedere buna
  • persoana responsabila, energica, onesta, atenta la detalii

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • colaborare pe termen lung si acumularea de experienta intr-o companie stabila Continental
  • cazare gratuita asigurata in apropierea locului de munca
  • posibilitatea de ore suplimentare, weekend
  • asigurare medicala
  • salariu de la 97, - CZK / ora ( lunar aproximativ 24 000 CZK )
  • oferim haine si incaltaminte pentru munca
  • 2 schimburi: 6:00 - 18:00 / 18:00 – 6:00
  • locul de munca: Brandýs nad Labem, compania Continental
  • start pozitia manipulant marfa depozit imediat sau de comun acord
Prin trimiterea CV-ul, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal si pastrarea lor intr-o baza de date cu scopul de a obtine un loc de munca, in conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificata. Acest acord este valabil pina la o notificare ulterioara. In acelasi timp, se recunoaste ca datele cu caracter personal continute in CV-ul sunt adevarate si corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă temporară

Locul de muncă:

Praha - východ

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

workintense.praha6

Mapa místa výkonu práce:

Brandýs nad Labem. Česká republika, Průmyslová 101, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav