Picker depozit. TESCO. Locul de munca Postřižín.

Un depozit de distributie Tesco, unul dintre cei mai importanti retaileri, angajeaza – Pickeri. Locul de munca - Postřižín (25 km. de la Praga), raionul Kralupy nad Vlavou. Oferim cazare gratuita, transport la si de la locul de munca. La inceputul se semneaza un acord cu privire la activitatea de munca, dupa ceva realizari se semneaza contractul de munca. Salariul mediu 18 000 - 22 000 coroane pe luna. Strainilor, care sunt in cautarea unui loc de munca in Praga sau in Cehia, oferim asistenta pentru obtinerea autorizatiei de munca. Debut piker - imediat sau la intelegere.

Náplň práce:

  • descarcare si preambalarea marfurilor in zone stabilite, manual sau cu ajutorul caruciorului electric conform sarcinii de pe scaner
  • lucrul cu caruciorul electric manual si scannerului de tip Gladiator

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • abilitatea de a lucra cu caruciorul manual electric
  • experienta de lucru cu scaner Gladiator - avantaj
  • lipsa de antecedente penale
  • prezenta carnetului medical valabil (este posibila  intocmirea la primul control medical)
  • abilitate fizica, vedere buna
  • limba engleza nivel mediu
  • persoana responsabila, energica, onesta, atenta la detalii
  • posibilitatea si dorinta de a lucra  intr-un mediu rece de la + 2°C pina la +12°C
  • respectarea regulilor de siguranta prescrise si a procedurile tehnologice

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • contract de angajare
  • munca pe termen lung
  • instruire timp de 3 zile, pentru muncitorii fara experienta
  • posibilitatea de ore suplimentare, weekend
  • asiguram cazare gratuita in apropierea locului de munca
  • transport la si de la locul de munca – gratuit
  • posibilitatea de alimentare in cantina (la alegere - 4 feluri de bucate)
  • locul de munca: Postřižín (25 km. de la Praga)
  • start Picker depozit imediat

Mzda, finanční podmínky:

  • sistemul  de salarizare: 0,60 czk/carton (norma este de 136 carton pe oră) + bonusuri de multipiking,  avansuri. Salariu mediu 18 000-22 000 coroane/ luna
  • bonusuri pentru indeplinirea normei

Pracovní doba:

  • 3 schimburi
Prin trimiterea CV-ul, sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal și păstrarea lor într-o bază de date cu scopul de a obține un loc de muncă, în conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 cum a fost modificată. Acest acord este valabil până la o notificare ulterioară. În același timp, se recunoaște că datele cu caracter personal conținute în CV-ul sunt adevărate și corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Educație:

Všeobecné středoškolské vzdělání

Locul de muncă:

Praha
Středočeský kraj

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

workintense.praha6

Galerie:

Lucrător depozit – piker (colector) la depozit alimentar TESCO
Lucrător depozit TESCO
Piker (colector) la depozit alimentar TESCO