Operator de depozit - Horní Počernice sau Jirny u Prahy

ID (kód): 1617 Reply to this post

Obiectul postului:

Primim la pozitia: operator de depozit, pentru un centru de logistica, care este situat in Horni Pocernici si Jirne u Prahy (Praga, R. Cehia) cu posibilitatea de cazare gratis. Dorinta de a munci in 3 schimburi, start in acord.

Náplň práce:

  • primirea si expedierea bunurilor
  • lucru cu scanner (terminal-scanner)

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • min. ucenicie
  • experienta la asemenea pozitie – un avantaj
  • diligenta, independenta, fiabilitate
  • aptitudine fizica
  • cazier judiciar curat
  • cunoștințe de limba cehă
  • dorinta de a munci in 3 schimburi

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • conditii de salarizare atractive (din start 100 CZK/ora)
  • un colectiv prietenos
  • localitatea Horni Pocernice si Jirny u Prahy
  • posibilitatea de cazare
  • oferim permis de munca pentru straini
Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v personální databázi společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu, v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Tip de angajare:

Ocuparea deplină

Tipul contarctului de muncă:

Contractul individual de muncă

Educație:

Student střední školy

Experiența de muncă:

1 rok

Plat:

100 Kč

Locul de muncă:

Praha
Praha - východ
Kontakt
Silvie Tcaci

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

Viber:

Skype:

workintense.praha6