Muncitor productie. Munca in Přerov nad Labem, Nymburk

Angajam muncitori in productie pentru prelucrarea legumelor. Este o munca manuala, intr-un mediu rece. Oferim contract de munca, cazare si avansuri. Termen de start imediat sau de comun accord.

Náplň práce:

  •  prelucrarea legumelor pentru producerea de amestecuri de salata
  •  munca manuala, intr-un mediu rece

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • dorinta de a munci intr-un mediu rece
  • carnet medical valabil
  • acuratete, fiabilitatea
  • dexteritate manuala
  • cazier judiciar
  •  independența

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • munca manuala usoara
  • locul de munca Přerov nad Labem, Nymburk
  • munca pe termen lung
  • dupa perioada de proba, posibilitatea unui contract de munca pe min. 1 an(asigurare medicala si sociala)
  • termen de start muncitor productie- imediat sau de comun acord

Mzda, finanční podmínky:

  • salariu atractiv
  • posibilitatea acordarii de avansuri
  • oferim cazare

Pracovní doba:

  • munca in schimburi
  • posibilitatea orelor suplimentare
Prin trimiterea CV-ul, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal si pastrarea lor intr-o baza de date cu scopul de a obtine un loc de munca, in conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificata. Acest acord este valabil pina la o notificare ulterioara. In acelasi timp, se recunoaste ca datele cu caracter personal continute in CV-ul sunt adevarate si corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă temporară