Muncitor la brutarie.Brutaria PAC. Munca in Příbram

Angajam muncitor brutarie. Salariu lunar aproximativ 24 000 Kč. Cazare gratuita.Contract de munca pe termen indelungat. Strainilor, care sunt in cautarea unui loc de munca in Republica Ceha, vom oferi ajutor la perfectarea permisiunile necesare pentru munca.

Náplň práce:

  • umplerea si felierea produselor
  • munca la banda
  • controlul calitatii
  • ambalare, sortare, expediere
  • munca intr-un mediu cu temperatura inalta

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • min. studii in domeniu
  • experienta brutarie - avantaj
  • cazier judiciar curat
  • prezenta carnetului medical valabil (este posibila  intocmirea la primul control medical)
  • responsabilitate, acuratete
  • stare buna de sanatate
  • dorinta si disponibilitatea de a munci in schimburi

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • strainilor, care sunt in cautarea unui loc de munca in Praga sau in Cehia, oferim asistenta  pentru obtinerea autorizatiei de munca
  • munca stabila in Republica Ceha
  • contract de munca pe termen lung
  • locul de munca  Příbram
  • salariu prima luna 70kč/ora dupa care 75kč/ora+ bonusuri
  • salariu lunar aproximativ 20 000kč.
  • cazare gratuita in apropierea locului de munca
  • oferim imbracaminte de lucru
  • 2-3 schimburi
  • posibilitatea orelor suplimentare sau weekend
  • start muncitor la brutarie este posibila imediat sau de comun acord
Prin trimiterea CV-ul, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal si pastrarea lor intr-o baza de date cu scopul de a obtine un loc de munca, in conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificata. Acest acord este valabil pina la o notificare ulterioara. In acelasi timp, se recunoaste ca datele cu caracter personal continute in CV-ul sunt adevarate si corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă temporară

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

workintense.praha6

Mapa místa výkonu práce:

Práce v okolí Prahy. Česká republika, Příbram - Středočeský kraj, Plynárenská 321, 261 01