Bucatar - munca in Mladá Boleslav. Munca pe termen lung

Angajam BUCATAR, loc de munca in spitalul regional. Ne dorim un bucatar pasionat de gastronomie, cu experienta, sociabil,cu dorinta de dezvoltare personala. Oferim cazare, salariu motivant, corespunzator experientei profesionale. Inceput imediat sau de comun accord.

Náplň práce:

  • respectarea  normelor de igiena si securitate
  • gestionare si organizare in conformitate cu standardele si cerintele Sef-bucatarului
  • participarea la producerea si distribuirea preparatelor calde si reci
  • responsabilitate pentru calitatea produselor preparate

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • organizat, orientat pe detalii, acuratete
  • studii in domeniu
  • experienta min. 2 ani
  • pasiune pentru bucatarie
  • abilitati de comunicare (munca in echipa)
  • cunosterea limbei cehe
  • dorinta de a invata lucruri noi
  • prepararea produselor respectand retetarul
  • mentinerea standardelor de igiena si calitate
  • seriozitate, promtitudine, dorinta de afirmare

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • loc de munca in Mladá Boleslav
  • contract de munca (asigurare medicala si sociala)
  • strainilor, care sunt in cautarea unui loc de munca in Republica Ceha, oferim suport complet pentru perfectarea vizei de munca si a permisului de munca
  • munca pe termen lung
  • termin de start negociabil

Mzda, finanční podmínky:

  • salariu motivant, corespunzator experientei profesionale
  • oferim cazare
  • posibilitatea acordarii de avansuri
  • acordam haine de lucru
  • mese platite

Pracovní doba:

  • 40 ore / saptamana, distribuite in mod inegal
  • posibilitatea orelor suplimentare
Prin trimiterea CV-ul, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal si pastrarea lor intr-o baza de date cu scopul de a obtine un loc de munca, in conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificata. Acest acord este valabil pina la o notificare ulterioara. In acelasi timp, se recunoaste ca datele cu caracter personal continute in CV-ul sunt adevarate si corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Locul de muncă:

Mladá Boleslav