Menajera. Hotel ADEBA. Praga – Karlín

Angajam Menajera. Salariu lunar 13 000CZK. Colaborare pe termen lung cu contract de munca, colectiv placut. Strainilor, care sunt in cautarea unui loc de munca in Republica Ceha, oferim asistenta pentru obtinerea vizei si a autorizatiei de munca. Inceperea muncii ca Menajera este posibila imediat.

Náplň práce:

  • curatenie, coridoare si spatiilor hoteliere
  • curatenie generala a camerelor, verificarea echipamentelor
  • daca este necesar, ajutor in bucatarie

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • studii medii
  • experienta de munca in calitate de camerista
  • lipsa de antecedente penale
  • aspect placut, bune maniere si comportament
  • responsabil, activ
  • capabil la munca grea, acuratete

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • munca pe termen lung
  • locuri de munca intr-o echipa placuta
  • strainilor, care sunt in cautarea unui loc de munca in Republica Ceha, oferim asistenta  pentru obtinerea vizei si a autorizatiei de munca
  • de la 8:00 pina la 16:30
  • capacitatea de a lucra in week-end
  • 70 czk / ora
  • locul de munca Praga - Carlin
  • inceperea muncii este posibila imediat, sau de comun acord
Prin trimiterea CV-ul, sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal și păstrarea lor într-o bază de date cu scopul de a obține un loc de muncă, în conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 cum a fost modificată. Acest acord este valabil până la o notificare ulterioară. În același timp, se recunoaște că datele cu caracter personal conținute în CV-ul sunt adevărate și corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă temporară

Educație:

Základní vzdělání

Experiența de muncă:

Půl roku

Plat:

70 Kč

Locul de muncă:

Hlavní město Praha

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

workintense.praha6