Muncitor fabrica de palete. Paleto- service. Munca in Kralupy nad Vltavou

Angajam muncitori fabrica de palete. Salariu lunar pina la 21 000 Kč. Cazare gratuita, contract de munca. Strainilor, care sunt in cautarea unui loc de munca in Republica Ceha, oferim asistenta pentru obtinerea vizei si a autorizatiei de munca. Inceput imediat sau de comun acord.

Náplň práce:

  • fabricarea paletelor
  • lucrul cu lemnul
  • control calitate
  • intretinerea masinii

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • experienta in fabricarea paletelor - avantaj
  • conditie fizica buna, o vedere buna
  • independenta, fiabilitatea, acuratete
  • lipsa de antecedente penale
  • dorinta de a invata lucruri noi
  • respectarea normelor de siguaranta si a procedurilor tehnologice

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • munca pe termen lung in Republica Ceha
  • loc de munca stabil, acumularea de experienta intr-o companie internationala
  • contract de munca
  • strainilor, care sunt in cautarea unui loc de munca in Republica Ceha, oferim asistenta  pentru obtinerea vizei si a autorizatiei de munca
  • cazare gratuita asigurata in apropierea locului de munca
  • locul de munca:  Kralupy nad Vltavou, compania Paleto-service
  • start pozitia Muncitor fabrica de palete imediat

Mzda, finanční podmínky:

  • sistemul  de salarizare 74 coroane/ora (aproximativ 21 000 CZK/lunar)

Pracovní doba:

  • Luni - Sâmbătă 7:00 - 18:00; 19:00 – 6:00
  • 2 schimburi zi/noapte
Prin trimiterea CV-ul, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal si pastrarea lor intr-o baza de date cu scopul de a obtine un loc de munca, in conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificata. Acest acord este valabil pina la o notificare ulterioara. In acelasi timp, se recunoaste ca datele cu caracter personal continute in CV-ul sunt adevarate si corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă temporară

Educație:

Základní vzdělání

Experiența de muncă:

Bez praxe

Locul de muncă:

Mělník

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

workintense.praha6