Lucrător la depozit, lucrul cu incarcatura grea!

Compania logistică va angaja o pesroană de încredere cu stare fizică bună capacitate pentru funcția de Angajat la depozit. Locul de munca Zdiby (Praha-vychod) o bună disponibilitate la Praga. Activitate permanentă în colectiv plăcut, lucrul cu incarcatura grea - trebuie să aibă o bună condiție fizică. Străinii care doresc să lucreze în Praga, sau să lucreze în Cehia ii vom ajuta să perfecteze o viză de muncă și un permis de muncă. Începerea lucrului pentru poziția de Lucrător la depozit opțional imediat sau de comun acord.

Náplň práce:

  • lucrul cu scanerul
  • descărcare ambalaje o greutate de aproximativ 30 kg
  • sortarea și expedierea mărfurilor

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • experienta – este avantaj
  • stare fizică bună, o vedere buna
  • lipsa de antecedente penale
  • diligență, responsabilitate

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • activitate de muncă permanentă în Cehă
  • locul de muncă - Zdiby, Praha-vychod
  • inceperea lucrului imediat după interviu sau de comun acord
  • străinilor, care sunt în căutarea unui loc de muncă la Praga sau de locuri de muncă în Cehia, asiguram suport complet pentru perfectarea vizei de muncă și a permisului de muncă
  • oferim, de asemenea, confirmarea cu privire la asigurarea cu spațiu locativ, care este necesar pentru perfectarea permisului de ședere provizorie pentru străinii care caută locuri de muncă în Praga, sau locuri de muncă în Cehia, și cetățeni din țările UE
  • străinii, care sunt în căutarea unui loc de muncă în republica Cehă, vom ajuta să perfecteze permisiunile necesare pentru muncă

Mzda, finanční podmínky:

  • 80 czk pe oră

Pracovní doba:

  • luni - vineri 14:00-23:00; 22:00-7:00

Možnosti dojezdu do ČR a místa výkonu práce z místa trvalého pobytu:

  • Oferim servicii de la partenerii noştri de-conducători auto care ce efectuează curse regulate de pasageri în republica Cehă:
    +38 097 303 44 52 - Stepan,
    +38 067 970 25 17 - Viktor

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă temporară

Educație:

Základní vzdělání

Experiența de muncă:

Bez praxe

Plat:

80 Kč

Locul de muncă:

Praha - východ

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

workintense.praha6

Galerie:

 lucreze în Praga, sau să lucreze în Cehia