Lucrător la combinatul de carne

La o muncă permanentă la combinatul de carne din or. Plzen în căutarea unui candidat pentru funcția de: Lucrător la combinatul de carne. Oferim locuri de muncă în baza de semnare a acordului cu privire la activitatea de muncă, după realizări, este posibil semnarea contractului de muncă. Oferim cazare gratuita si mese pe teritoriul combinatului de carne. Salariul mediu 18 000 - 20 000 coroane pe lună. Job-ul este potrivit pentru străini cu domiciliul permanent în republica Cehă și cetățenilor UE. Conditia de angajare carnet medical valabil, care se poate obţine la trecerea controlului medical. Începerea muncii la funcția de muncitor la combinatul de carne este posibilă imediat sau de comun acord.

Náplň práce:

  • ambalare produse finite după tratament termic
  • ambalare produse din carne în cutii, pentr expediere
  • tăierea și curățarea produselor de salam, depozitarea în cutii de carton
  • umplerea formelor de carne
  • lucrul într-o încăpere rece

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • carnet medical (se poate obţine la trecerea controlului medical)
  • experiență de muncă la esemenea fabrica - avantaj
  • o stare bună de sănătate
  • punctualitate, independența, fiabilitatea
  • dorința de a lucra într-o cameră rece, cu o temperatură de la 0°C până la + 6°C

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • muncă permanentă în republica Cehă - Plzen
  • instruirea noilor angajati
  • oferim, de asemenea, confirmarea cu privire la asigurarea cu spațiu locativ, care este necesar pentru perfectarea permisului de ședere provizorie străinilor, solicitanții de locuri de muncă de la Praga și de muncă în republica Cehă, și pentru cetățenii din țările UE
  • începerea muncii opţional imediat sau de comun acord

Mzda, finanční podmínky:

  • salariul pe oră pe 70 czk/ora
  • salariul 18 000 - 20 000 czk pe lună
  • oferim cazare gratuita în apropiere combinatului de carne

Stravování:

  • pe teritoriul combinatului de carne - gratuit

  • 2 -3 interschimbabile programul de lucru(8-12 ore): 06:00-18:00/18:00-06:00 06:00-13:30/13:30-21:30/21:30-06:00. Programul depinde de tipul lucrului îndeplinit. Posibilitate de ore suplimentare.
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних та їх зберігання в особистій базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Сб, з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування з вашої сторони. Відправляючи резюме ви визнаєте достовірність і точність наданої Вами інформації

Tipul contarctului de muncă:

Contractul individual de muncă

Educație:

Základní vzdělání

Experiența de muncă:

Bez praxe

Plat:

70 Kč

Locul de muncă:

Plzeň - město

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

workintense.praha6