Lucrător la brutărie - Pardubice

Cautam candidati pentru pozitia - lucrător la brutărie. Locul de muncă - Pardubice. Posibilitatea de cazare lângă brutărie, cooperare pe termen lung. Poziția de lucru este potrivită pentru barbati, femei,cupluri și absolvenți. Străinilor ce caută un loc de muncă în Republica Cehă, oferim suport complet pentru viza și permis de muncă.

Náplň práce:

  • lucru manual
  • ambalarea și pregătirea pentru expediție
  • verificarea calitatii produselor
  • lucru la banda

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • experienta în aceeași poziție sau similara - avantaj
  • abilitate fizică, vedere buna
  • lipsa de antecedente penale
  • persoana curata și ordonata
  • dorința de a lucra în ture

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • activitate pe termen lung în Republica Cehă
  • posibilitatea de cazare
  • locul de muncă Pardubice
  • pentru străinii în căutarea unui loc de muncă în Republica Cehă, oferim suport complet pentru viza  și permis de muncă
  • termin de start - imediat

Mzda, finanční podmínky:

  • salariu 85 - 90 Kč/ora

  • 3 schimburi - 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00 sau posibilitate a 2 schimburi
Prin trimiterea CV-ul, sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal și păstrarea lor într-o bază de date cu scopul de a obține un loc de muncă pentru persoana, în conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Coll. cum a fost modificată. Acest acord este valabil până la o notificare ulterioară. În același timp, se recunoaște că datele cu caracter personal conținute în CV-ul sunt adevărate și corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă temporară

Educație:

Základní vzdělání

Experiența de muncă:

Bez praxe

Plat:

85 Kč

Locul de muncă:

Pardubický kraj
Pardubice

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

workintense.praha6