Lucrator în montare - Liberecký kraj

Compania, care produce sisteme de fixare, e in cautarea candidatilor pentru poziția lucrătorului de asamblare. Locul muncii Horka u Staré Paky, cu posibilitatea de cazare,munca manuală,salariu 90 CZK / oră.

Náplň práce:

  • asamblare manuală a pieselor mici
  • verificarea calitatii muncii
  • manipularea productiei

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • experienta in fabricare- avantaj
  • abilitate fizică,, vedere buna
  • răbdare și atenție la detalii
  • dorinta de a lucra si de a invata lucruri noi

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • locul muncii Horka u Staré Paky
  • salariu 90 Kč/ora
  • bonusuri în timp ce se îndeplinesc standardele
  • posibilitatea de cazare
  • transport la si de la munca
  • oferim suport complet pentru viza  și permis de muncă
  • programul de lucru: 2 schimburi (zi-noapte)
  • posibilitatea de ore suplimentare

Mzda, finanční podmínky:

Prin trimiterea CV-ul, sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal și păstrarea lor într-o bază de date, cu scopul de a obține un loc de muncă, în conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Coll. cum a fost modificată. Acest acord este valabil până la o notificare ulterioară. În același timp, recunoasteti că datele cu caracter personal conținute în CV-ul sunt adevărate și corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Educație:

Všeobecné středoškolské vzdělání

Plat:

90 Kč

Locul de muncă:

Liberecký kraj
Kontakt