Inginer - metale (Královehradecký kraj)

Angajăm ingineri-metale. Această poziție este potrivită pentru străinii cu ședere permanentă în Republica Cehă sau cetățenii UE cu o bună cunoaștere a limbii cehe. Inceperea lucrului din 15.1.2016

Náplň práce:

  • asamblare manuală a pieselor mici
  • operatori la masini
  • citirea documentației tehnice (prelucrari mecanice, masini unelte, tehnologie generala)

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • studii tehnice, experienta în domeniu - un mare avantaj
  • abilitate fizică (motorie)
  • vedere bună (piese de mici dimensiuni - suruburi, piulite...)
  • cunostinte desen tehnic
  • cazier judiciar curat
  • răbdare și atenție la detalii
  • dorința de cooperare pe termen lung
  • gata de a lucra pe ture
  • deschis pentru a invata lucruri noi,un nou domeniu de activitate
  • cunoasterea limbii cehe - nivel mediu/avansat

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • muncă stabilă
  • locul muncii Týništi nad Orlicí ( Královehradecký kraj)
  • posibilitatea de cazare și transport gratuit la locul de muncă
  • 20 zile concediu
  • salarizare motivanta
  • salariu fix 66 CZK / oră + componentă variabilă a CZK 12 / oră + bonusuri pentru orele suplimentare, concediu, ture de noapte

Mzda, finanční podmínky:

salariu fix 66 CZK / oră + componentă variabilă a CZK 12 / oră + bonusuri pentru orele suplimentare, concediu, ture de noapte

Pracovní doba:

  • 2 sau 3 schimburi - 8 ore de luni pîna vineri
Prin trimiterea CV-ul, sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal și păstrarea lor într-o bază de date cu scopul de a obține un loc de muncă, în conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Coll. cum a fost modificată. Acest acord este valabil până la o notificare ulterioară. În același timp, se recunoaște că datele cu caracter personal conținute în CV-ul sunt adevărate și corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Educație:

Odborné učiliště – výuční list

Locul de muncă:

Královéhradecký kraj
Rychnov nad Kněžnou
Kontakt