Croitoareasa. Munca in Klatovy. Angajarea cetatenilor strainilor

Angajam croitorese confectionare huse de scaun pentru avioane. Este nevoie de experienta. Va punem la dispozitie cazare in apropierea locului de munca, oferim avansuri, munca in schimburi. Inceput imediat sau de comun accord.

Náplň práce:

  • pregatirea materialului
  • calitatea lucrarilor efectuate la locul de munca
  • executarea corecta si in termenele stabilite a confectionarii produsului
  • respectare normelor de securitate

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • experienta croitoreasa min. un an
  • abilitati de lucru in echipa
  • persoana serioasa, responsabila, atenta la detalii, ordonata, rapida si meticuloasa
  • dorinta de a invata lucruri noi
  • disponibilitate de a lucra in ture
  • vedere buna

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • loc de munca Nýrsko,Klatovy
  • termin de start - negociabil
  • contract de munca (asigurare medicala si sociala)
  • strainilor, care sunt in cautarea unui loc de munca in Republica Ceha, oferim suport complet pentru perfectarea vizei de munca si a permisului de munca
  • munca manuala, stabile, pe termen lung
  • mediu de lucru placut

Mzda, finanční podmínky:

  • salariu fix+ bonusuri pentru indeplinirea standardelor
  • oferim cazare
  • posibilitatea acordarii de avansuri
  • alocatie pentru mese si transport

Pracovní doba:

  • schimburi (functionare continua)
  • posibilitatea orelor suplimentare
Prin trimiterea CV-ul, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal si pastrarea lor intr-o baza de date cu scopul de a obtine un loc de munca, in conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificata. Acest acord este valabil pina la o notificare ulterioara. In acelasi timp, se recunoaste ca datele cu caracter personal continute in CV-ul sunt adevarate si corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Locul de muncă:

Klatovy