Îngrijitor la domiciliu persoanelor în vârstă

Căutăm un angajat cu bune valori sociale și cu experiență de lucru cu persoane în vârstă la funcția de: Îngrijitor/oare la domiciliu a persoanelor în vârstă. Locul de muncă - Nupaky, Praga-est (de la stația de metrou Chodov, linia De autobuz numărul 358), oferim cazare gratuita la adresa de muncă. Salariul este de 70 czk/ora. Munca în baza de semnare a acordului cu privire la activitatea de muncă, după realizări, este posibil semnarea contractului de muncă. Străinilor, care sunt în căutarea unui loc de muncă în Praga, sau de locuri de muncă în republica Cehia, le oferim ajutor la obţinerea vizei de muncă și permisului de muncă, precum și străinilor care sunt în căutarea unui loc de muncă în republica Cehă, le vom oferi ajutor să perfecteze permisiunile necesare pentru muncă. Începerea muncii în funcția de îngrijitor la domiciliu a persoanelor în vârstă este posibilă imediat sau de comun acord.

Náplň práce:

  • ajutor personal clienţilor - bolnavi și vârstnici
  • grija față de clienți, care au nevoie zilnic de ajutor
  • directă îngrijire, asistență la nevoile personale
  • furnizare de servicii de îngrijire bolnavilor la pat şi mobili

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • educație de bază minimă, dorința și capacitatea de a trece cursul de formare lucrător de servicii sociale
  • experienta îngrijitor/oare - este un avantaj
  • o atitudine bună față de clienți
  • lipsa de antecedente penale
  • actual carnet medical
  • abordare activă la locul de muncă, răspundere, încredere, empatie
  • rezistență mentală și pregătirea fizică, încrederea în sine și responsabilitate
  • condiție fizică potrivită pentru a efectua lucrările

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • muncă permanentă în Republica Cehă
  • locul de muncă: Nupaky, Praga-est
  • după ceva experienţă de muncă este posibilă semnarea contractului de muncă
  • posibilitatea de alimentare de la locul de muncă
  • străinilor, care sunt în căutarea unui loc de muncă la Praga sau de locuri de muncă în Cehia, le asiguram suport complet pentru perfectarea vizei de muncă și a permisului de muncă
  • oferim, de asemenea, confirmarea cu privire la asigurarea cu spațiu locativ, care este necesar pentru perfectarea permisului de ședere provizorie străinilor, solicitanții de locuri de muncă în Praga, sau de locuri de muncă în Cehia, și cetățeni din țările UE
  • începerea muncii - imediat

Mzda, finanční podmínky:

  • 70 czk/ora
  • oferim cazare gratuita la adresa de muncă (camere duble cu baie și cabină de duș)

  • 12 ore schimburi de zi și de noapte, munca în zilele de wikend,
  • zi lucrătoare de la 7:00-19:00

Možnosti dojezdu do ČR a místa výkonu práce z místa trvalého pobytu:

  • Oferim servicii de la partenerii noştri de-conducători auto care ce efectuează curse regulate de pasageri în republica Cehă:
  • +38 097 303 44 52 - Stepan,
  • +38 067 970 25 17 - Viktor
Відправляючи своє резюме, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних і їх зберігання в особистій базі даних компанії з метою Вашого працевлаштування, відповідно до Закону § 12 і § 21 № 101/2000 Зб., з внесеними пізніше змінами. Ця згода діє до моменту скасування. У той же час, цим ви визнаєте, що персональні дані, розміщені в резюме, є достовірними і точними.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Educație:

Student střední školy

Experiența de muncă:

1 rok

Locul de muncă:

Praha - východ

Telefonní číslo:

+420 724 519 870