Sofer stivuitor la fabrica de bere. Pivovar STAROPRAMEN. Locul de munca Praga 5 - Smíchov

Angajam Sofer stivuitor la fabrica de bere. Locul de munca Praga 5 - Smíchov. Oferim gratuit cazare aproape de locul de munca. Pe teritoriul fabricii exista posibilitatea de alimentare. Strainilor, care sunt in cautarea unui loc de munca in Praga, oferim ajutor in obtinerea vizei de munca și un permis de munca. Debut pozitia Sofer de stivuitor imediat sau de comun acord.

Náplň práce:

  • operatiuni de manipulare a marfii: expedierea, transportarea , incarcarea si descarcarea marfurilor cu ajutorul stivuitorului cu catarg retractabil
  • pregatirea, livrarea comenzilor
  • sarcini in conformitate cu instructiunile administratorului
  • reparatia curenta a vehiculului
  • respectarea stricta a normelor de siguranta la incarcarea si descarcarea marfurilor

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • studii medii
  • permis de conducere Stivuitor W2 valabil
  • experienta pe Stivuitor  min. 1 an
  • respectarea normelor de siguranta si a procedurile tehnologice prescrise
  • lipsa de antecedente penale
  • responsabilitate, fiabilitate, punctualitate
  • disponibilitatea de a lucra în schimburi
  • cunoasterea limbii cehe-AVANTAJ

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • contract de angajare
  • acumularea de experienta intr-o companie  stabila Pivovar STAROPRAMEN
  • colaborare pe termen lung
  • instruire citeva zile, posibila si calificare
  • salariu in fiecare saptamina, de la 79 pina 85CZK / ora+ cazare gratuita (aproximativ 25 000 CZK)
  • 3 schimburi (posibilitatea orelor suplimentare sau munca in weekend)
  • asigurare medicala
  • oferim imbracaminte si incaltaminte pentru munca
  • posibilitatea de cazare in apropierea locului de munca
  • locul de munca: Praga 5 - Smíchov
  • start Sofer stivuitor W2 imediat
Prin trimiterea CV-ul, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal si pastrarea lor intr-o baza de date cu scopul de a obtine un loc de munca, in conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificata. Acest acord este valabil pina la o notificare ulterioara. In acelasi timp, se recunoaste ca datele cu caracter personal continute in CV-ul sunt adevarate si corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă temporară

Educație:

Všeobecné středoškolské vzdělání

Experiența de muncă:

1 rok

Locul de muncă:

Praha

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

workintense.praha6