Economist (contabil). LKY Logistics. Brasov Ghimbav

Angajam Economist(contabil) cu experienta, pentru depozit: gestioneaza, asigura stabilirea drepturilor salariale si sociale ale angajatilor, face inregistrarile contabile aferente salariilor. Salariu pina la 600euro/luna. Colaborare pe termen lung cu contract de munca. Start imediat.

Náplň práce:

  • stabilirea drepturilor salariale si sociale ale angajatilor conform negocierii la angajare, legislatiei in vigoare si a normelor interne specifice firmei
  • informarea angajatilor cu privire la politicile de personal ale firmei
  • actualizarea si difuzarea la nivel de firma documentele avizate
  • urmareste orientarea si integrarea a noilor angajati

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • experienta in domeniul financiar-contabil minim 2 ani
  • bune cunostinte a practicii contabile si fiscale si a legislatiei in vigoare din Romania
  • cunoasterea foarte buna MS Office, in special Excel
  • adaptabilitate la schimbare, acceptarea de noi provocari profesionale si deschidere catre nou
  • cunostinte limba engleza  nivel avansat
  • absolvent de studii superioare economice
  • spirit de initiativa, spirit analitic, pragmatism, orientare spre detalii
  • bine organizat si orientat in atingerea rezultatelor
  • abilitati de lucru in echipa, abilitati de comunicare si relationare cu angajatii
  • notiuni de legislatie, norme si proceduri specifice contabilitatii

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • colaborare pe termen lung
  • contract de angajare
  • posibilitatea de cazare
  • salariu pina la 600euro/luna (beneficii)
  • companie stabila LKY Logistics
  • locul de munca: Brasov Ghimbav
  • start Economist (contabil) imediat

Pracovní doba:

  • 8 ore (luni – vineri)
  • posibilitatea orelor suplimentare
Prin trimiterea CV-ul, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal si pastrarea lor intr-o baza de date cu scopul de a obtine un loc de munca, in conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificata. Acest acord este valabil pina la o notificare ulterioara. In acelasi timp, se recunoaste ca datele cu caracter personal continute in CV-ul sunt adevarate si corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Telefonní číslo:

+420 724 519 870