Dezosator la fabrica de carne

Cautam angajat pe funcția de: Dezosator de carne la fabrica din, Plzeni. Oferim o colaborare pe lungă perioadă, după încheierea perioadei de probă, eventual, semnarea contractului de muncă. Salariul mediu net 20 000 - 21 000 de coroane. Job-ul este potrivit, de asemenea, femeilor, străinilor cu reședință permanentă în republica Cehă și cetățenilor UE. Posibilitatea de a se asigura cazare gratuita si mese. Conditia de angajare este valabilă carnet medical. Noțiuni de bază pentru funcțiile de Dezositor la fabrica de carne opțional imediat sau de comun acord.

Náplň práce:

  • clasică dezosare carcase și părți ale carcaselor de bovine
  • primirea și procesarea cărnii de bovine de toate tipurile
  • pregătirea pentru sortare carne și produse din carne

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • experienta - avantaj
  • disponibilitate a carnetului medical
  • capacitatea de a lucra în echipă
  • fiabilitate, diligenta
  • disponibilitatea de a lucra în schimburi

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • de lucru în baza de semnare a acordului cu privire la activitatea de muncă, după vechime în muncă posibilitatea de semnarea contractului de muncă
  • loc de muncă stabil în Cehia
  • locul de muncă - combinatul de carne, în Plzen
  • oferim, de asemenea, confirmarea cu privire la asigurarea cu spațiu locativ, care este necesar pentru perfectarea permisului de ședere provizorie străinilor, solicitanții de locuri de muncă în Praga, sau de locuri de muncă în Cehia, și cetățeni din țările UE
  • străinilor, care sunt în căutarea unui loc de muncă în republica Cehă, oferim ajutor să perfecteze permisiunile necesare pentru muncă
  • începerea lucrului se poate imediat sau de comun acord

Mzda, finanční podmínky:

  • salariul pe oră 70 czk/ora
  • salariul mediu 20 000 - 21 000 czk pe lună
  • posibilitatea de a primi avansuri
  • oferim cazare gratuita în apropiere combinatului de carne

Stravování:

  • pe teritoriul combinatului de carne - gratuit

  • 2 - 3 schimburi program de lucru: 06:00-18:00/18:00-06:00 sau 06:00-13:30/13:30-21:30/21:30-06:00.
Prin trimiterea CV-ul, sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal și păstrarea lor într-o bază de date cu scopul de a obține un loc de muncă, în conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificată. Acest acord este valabil până la o notificare ulterioară. În același timp, se recunoaște că datele cu caracter personal conținute în CV-ul sunt adevărate și corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Educație:

Učiliště – záuční list

Experiența de muncă:

1 rok

Plat:

70 Kč

Locul de muncă:

Plzeň - město

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

workintense.praha6