Lacatus mecanic - Brno

Angajam lacatus mecanic în industria automobila. Oferim colaborare pe termen lung, posibilitatea de cazare în apropiere de locul de munca - gratis. Munca este potrivita pentru străinii cu ședere permanentă în Republica Cehă și cetățenii UE. Recompensa 100 CZK / oră. Începerea lucrului imediat sau de comun acord.

Náplň práce:

  • prelucrare manuala a pieselor de automobil (tăiere, îndoire, îndreptare și sudare)
  • citirea unui desen tehnic, a unui plan

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • experiență de lucru in domeniu
  • abilitate fizică, vedere buna
  • lipsa de antecedente penale
  • răbdare și atenție la detalii
  • cunoasterea limbii cehe
  • dorința de a lucra într-un mediu cu mult praf și zgomot
  • abilitati funcționare manuală, precizie, responsabilitate

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • cooperare pe termen lung într-o companie stabilă
  • posibilitatea de cazare
  • locul de muncă în Brno
  • termin de start - imediat
  • Salariul CZK 100 / oră
  • schimburi (dimineata / dupa-amiaza)

Mzda, finanční podmínky:

Salariul CZK 100 / oră

Prin trimiterea CV-ul, sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal și păstrarea lor într-o bază de date cu scopul de a obține un loc de muncă, în conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Coll. cum a fost modificată. Acest acord este valabil până la o notificare ulterioară. În același timp, se recunoaște că datele cu caracter personal conținute în CV-ul sunt adevărate și corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă temporară

Educație:

Odborné učiliště – výuční list

Plat:

100 Kč

Locul de muncă:

Brno