Muncitori la fabricarea piscinilor. ALBIXON. Beroun.

Angajam muncitori la fabricarea piscinelor. Salariu mediu lunar 24.000 CZK. Cazare si masa de pranz gratis. Avansuri

Náplň práce:

  • fabricarea piscinilor, echipamentelor si accesorilor pentru piscine, acoperiri telescopice (productie de serie si productie personalizata), cazi cu hidromasaj/spa, infrasaune, vopsirea cu pulbere

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • studii medii tehnice (preferabil)
  • experienta in fabricarea piscinilor sau  prelucrarea plasticului, a metalului
  • fiabilitate, persoana responsabila, energica, onesta, atenta la detalii
  • stare fizica buna
  • abilitati de lucru in echipa
  • lipsa de antecedente penale
  • cunoasterea limbii  cehe un avantaj

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • contract de angajare intr-o companie internationala, stabila ALBIXON
  • colaborare pe termen lung, spatiu modern
  • instruirea muncitorilor fara experienta
  • posibilitatea de ore suplimentare,weekend
  • asiguram locul de trai  gratuit in apropierea locului de munca
  • posibilitatea de alimentare in cantina
  • oferim imbracaminte de munca

Mzda, finanční podmínky:

  • salariu in functie de experienta si calificare
  • inceput 70-75CZK/ora+ bonusuri de calificare
  • dupa care 80-90 CZK/ora+ bonusuri de calificare
  • nivel de calificare: 10 CZK/ora
  • nivel de calificare: 20 CZK/ora
  • nivel de calificare: 30 CZK/ora
  • salariu lunar 24 000 CZK
  • cazare gratuita, in apropiere de locul de munca
  • posibilitatea orelor suplimentare
  • oferim imbracaminte si incaltaminte de lucru

Pracovní doba:

  • 10 -12 ore de lucru, 06:00 - 18:00
  • posibilitatea de a lucra ore suplimentare
Prin trimiterea CV-ul, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal si pastrarea lor intr-o baza de date cu scopul de a obtine un loc de munca, in conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificata. Acest acord este valabil pina la o notificare ulterioara. In acelasi timp, se recunoaste ca datele cu caracter personal continute in CV-ul sunt adevarate si corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Locul de muncă:

Beroun

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

workintense.praha6

Mapa místa výkonu práce:

Práce v Berouně. Česká republika, ul. Na Cintlovce 535, Hořovice , 268 01

Mapa místa ubytování:

Úbytování v Berouně. Česká republika, Tlustice 251 , 268 01