Asistent responsabilul de depozit

Compania International logistic, va angaja personal pentru postul de: Asistent responsabil de depozit. Locul de muncă - Tuchoměřice, Praga-vest. Salariul este de 70-85 czk/ora. Asigurăm cazare. Străinii, care sunt în căutarea unui loc de muncă în Praga, sau de locuri de muncă în republica Cehă, va vom ajuta cu viza de muncă și un permis de muncă, precum și străinilor care sunt în căutarea unui loc de muncă în republica Cehă, va vom ajuta să perfecteze permisiunile necesare pentru a efectua munca. Începerea lucrului în funcțiie de Asistent este posibilă imediat sau de comun acord.

Náplň práce:

  • lucrul cu scanerul
  • utilaje de manipulare
  • munca cu cărucior electric
  • îndeplinirea sarcinilor managerului

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • experiență anterioară pe un post de lucrător depozit - este un avantaj
  • experienta de lucru cu scanner - este un avantaj
  • actual permis de conducere la cărucior electric
  • conditie fizica buna, o vedere bună
  • lipsa de antecedente penale
  • agilitate, acuratețe
  • autonomie, fiabilitate, responsabilitate

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • pe termen lung de locuri de muncă în Republica Cehă
  • posibilitatea de a lucra la o instituție cu semnarea contractului de muncă
  • 4 - zile de formare înainte de a începe munca
  • locul de muncă - Tuchoměřice, Seredniceschii crai (Praga-vest)
  • începerea lucrului este posibilă imediat
  • putem oferi cazare
  • oferim, de asemenea, confirmarea cu privire la asigurarea cu spațiu locativ, care este necesar pentru perfectarea permisului de ședere provizorie a străinilor, solicitanțilori de locuri de muncă în Praga, sau de locuri de muncă în Cehia, și cetățeni din țările UE

Mzda, finanční podmínky:

  • salariul de la 70 la 85 de coroane/oră
  • posibilitate de ore suplimentare

  • lucrul în 3 schimburi: dimineața, după-amiaza și schimburi de noapte
  • 8 ore pe zi, de luni până vineri
  • posibilitatea de muncă 12 ore pe zi
  • de la stația de metrou Bořislavka (linia A) numărul de autobuz 312, mergi până la staţia Tuchoměřice, Špejchar
Prin trimiterea CV-ul, sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal și păstrarea lor într-o bază de date cu scopul de a obține un loc de muncă, în conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificată. Acest acord este valabil până la o notificare ulterioară. În același timp, se recunoaște că datele cu caracter personal conținute în CV-ul sunt adevărate și corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contractul individual de muncă

Educație:

Student střední školy

Telefonní číslo:

+420 724 519 870

Viber:

+420 777 790 633