Administrator depozit. LKY Logistics. Brasov Ghimbav

Angajam Administrator depozit care va coordona activitatea privind buna functionare in cadrul depozitului. Salariu pina la 700euro/luna. Colaborare pe termen lung cu contract de munca. Start imediat.

Náplň práce:

  • organizeaza si conduce activitatea din cadrul depozitului
  • monitorizeaza comenzile
  • coordoneaza echipa din subordine  (motiveaza si inspira)
  • analizeaza tendintele pietei, pentru a identifica oportunitatile de dezvoltare
  • verifica modul de pregatire a comenzilor, executare, verificare astfel incat sa se respecte termenul de livrare

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • studii superioare (preferabil) - experienta minim 1 an in administrare (depozit avantaj)
  • disponibilitate pentru program de lucru prelungit
  • capacitate de lucru in conditii de stres ( volum mare de livrari in timp scurt, modificari ale programului de lucru )
  • cunoasterea PC
  • capacitatea de a planifica si organiza activitatea
  • abilitatea de a lua decizii si a reactiona prompt pentru solutionarea problemelor
  • limba engleza : scris si vorbit
  • persoana serioasa, responsabila, energica, onesta, atenta la detalii

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • contract de angajare
  • companie stabila LKY Logistics
  • munca pe termen lung
  • posibilitatea de cazare
  • salariu pina la 700euro/luna. (beneficii)
  • locul de munca: Brasov Ghimbav
  • start Administrator depozit imediat

Pracovní doba:

  • 8 ore (luni – vineri)
  • posibilitatea orelor suplimentare
Prin trimiterea CV-ul, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal si pastrarea lor intr-o baza de date cu scopul de a obtine un loc de munca, in conformitate cu secțiunile 12 și 21 din Legea nr. 101/2000 Art. cum a fost modificata. Acest acord este valabil pina la o notificare ulterioara. In acelasi timp, se recunoaste ca datele cu caracter personal continute in CV-ul sunt adevarate si corecte.

Tipul contarctului de muncă:

Contract de muncă

Telefonní číslo:

+420 724 519 870